Miniszklarenka

Miniszklarenka


Produkt tymczasowo niedostępny - prosimy o kontakt.

Miniszklarenka na każdy parapet

 

 

  Produkt przeznaczony dla amatorów i hobbystów ogrodnictwa, pozwala na uzyskanie wysokiej jakości rozsad warzyw i kwiatów, oraz na ukorzenianie sadzonek zielnych w warunkach domowych.

 

 

Miniszklarenka stwarza optymalne warunki mikroklimatyczne dla kiełkowania nasion, rozwoju siewek, oraz ukorzeniania sadzonek zielnych, w warunkach domowych. Otrzymane w miniszklarence rośliny posiadają własne zwarte bryłki korzeniowe, dzięki którym są wyrównane, łatwiej przyjmują się po wysadzeniu na miejsce stałe i nie przywiędują w pierwszych dniach po wysadzeniu.

 

 

Wymiary miniszklarenki pozwalają umieścić ją niemal na każdym parapecie.

 

 

  W skład miniszklarenki wchodzi:
- wielodoniczka z 56 lub 36 komórkami
- kuweta odbierająca nadmiar wody spod wielodoniczki (może posłużyć też jako kuweta wysiewna dla gatunków o drobnych nasionach i wymagających przepikowania)
- przykrywka z wysokoprzezroczystego tworzywa, zapewnia utrzymanie stałej wysokiej wilgotności powietrza, nie ograniczając jednocześnie dostępu światła
- podłoże przygotowane z udziałem torfu wysokiego, włókien kokosowych i perlitu posiadające doskonałe warunki wodno-powietrzne, oraz startową ilość substancji pokarmowych.

 

 

                                                    Wymiary zewnętrzne: 160x525 mm           

 

 

 

 

 Zapytaj o produkt

 
Imię i Nazwisko:
Adres E-mail:
Treść wiadomości:

Twój koszyk jest pusty

zapomniałem hasła | zarejestruj