Ekoplon MULTIVIT ZEOLIT na jesień do trawników 10 kg

Ekoplon MULTIVIT ZEOLIT na jesień do trawników 10 kg


› Ekoplon MULTIVIT ZEOLIT na jesień do trawników 10 kg
Cena: 50.00 PLN ilość:
                           

Producent:

Ekoplon


Multivit zeolit na jesień - to nowoczesne, granulowane nawozy doglebowe, wzbogacone w zeolit, naturalny minerał o znakomitych właściwościach sorpcyjnych, polepszający strukturę i zdolności odżywcze gleby oraz przedłużający czas działania nawozu.

Nawozy z grupy Multivit zeolit na jesień przeznaczone są do zasilania roślin ogrodniczych ogrodniczych w okresie od połowy sierpnia do listopada. Wysoka zawartość potasu i fosforu pozwala zaspokoić potrzeby pokarmowe roślin w okresie jesieni i wiosny oraz przygotować je do przezimowania.

Stosowanie nawozów z grupy Multivit zeolit na jesień gwarantuje lepszą kondycję roślin po zimie oraz piękny wygląd ogrodu przez cały okres wegetacji.

Zeolit - naturalny minerał kopalniany, składnik nawozów Multivit zeolit na jesień. Nadaje im wyjątkowe właściwości polepszające wykorzystanie składników odżywczych i zaspokajające specyficzne potrzeby nawozowe roślin jesienią i wczesną wiosną.

  • Posiada zdolność wiązania jonowymiennego, zapobiegającego wymywaniu z gleby tak ważnych dla roślin składników jak: azot, fosfor i potas oraz szereg mikroelementów.

  • Zapewnia trwały dostęp do składników odżywczych przez cały okres wegetacji tworząc idealne warunki odżywiania roślin.

  • Pozwala ograniczyć dawki nawozów azotowych do 50%

  • Łatwo wbudowuje się w glebę, polepszając jej strukturę i napowietrzenie, a duża zdolność zatrzymywania wilgoci powoduje optymalne nawodnienie podłoża

  • Polepsza ukorzenianie, wzrost i rozgałęzienie roślin oraz liczbę i wybarwienie kwiatów.

Dawkowanie: 80-100 g/m2Zapytaj o produkt

 
Imię i Nazwisko:
Adres E-mail:
Treść wiadomości:

Twój koszyk jest pusty

zapomniałem hasła | zarejestruj